milf pussy
hentai porn movies
gay porn videos
YOU ARE HERE: Home Μπάσκετ Αντρικό

Basket Ανδρων

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής της Α ΕΣΚΑΚ

3η αγωνιστική

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής της Α ΕΣΚΑΚ

Μεγάλη έκπληξη έγινε στην Κόρινθο όπου το Λέχαιο κέρδισε την ομάδα των Μεθάνων με 87-81. Η κακή αμυντική λειτουργία της ομάδας των Μεθάνων αλλά και ο πολύ καλός Γ. Κρασαδάκης (άσσος του Λεχαίου) ο οποίος έκανε τρομέρο παιχνίδι επιθετικά βάζοντας 42 πόντους ,ήταν οι δύο κυριότεροι παράγοντες που οδήγησαν την ομάδα των Μεθάνων στην ήττα. Πολυ καλή η διαιτησία του αγώνα.

Στους Άγιους Θεόδωρους ο Τήρων Αγίων Θεοδώρων επικράτησε του Ξυλοκάστρου με 77 - 65, χωρίς να χρειαστεί πιάσει μεγάλη απόδοση.

Στο γήπεδο της Ερμιόνης η ομώνυμη ομάδα πέτυχε σπουδαία νίκη επί του Ποσειδώνα Λουτρακίου νικώντας με 61 - 56, πετυχαίνοντας το 3 στα 3 στο πρωτάθλημα.

Το 3 στα 3 έκανε και ο Άρατος ο οποίος επικράτησε εκτός έδρας επί του Οίακα με 75 - 66.

Ο Παλαίμων Κορίνθου χωρίς να δυσκολευθεί πέτυχε άνετη νίκη εκτός έδρας επί της ομάδας του Ναυπλίου 2010 με σκορ 83 - 58.

Τέλος, το Κρανίδι πέτυχε σπουδαία νίκη κερδίζοντας τον Αργοναύτη με το ευρύ σκορ 67 - 47. Από την ομάδα του Αργοναύτη απουσίαζε λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων ο Μπουτσικάκης.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΗΡΩΝ ΑΣ - Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                       77-65
Α.Ο. ΕΡΜΙΟΝΗΣ - Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                      61-56
Α.Ο. ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ    66-75
Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ                67-47
ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - Κ.Α.Ο.Κ. ΠΑΛΑΙΜΩΝ                58-83
ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α. ΛΕΧ.              81-87

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΚ 2013-2014
A/A ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ. Π.Υ. Π.Κ. ΔΙΑΦ. Μ.Ο. Υ Μ.Ο Κ.
1 ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ 6 3 3 0 0 234 205 29 78.00 68.33
2 Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ 6 3 3 0 0 222 203 19 74.00 67.67
3 Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 5 3 2 1 0 192 155 37 64.00 51.67
4 ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ 5 3 2 1 0 235 196 39 78.33 65.33
5 ΚΑΟΚ-ΠΑΛΑΙΜΩΝ 5 3 2 1 0 211 187 24 70.33 62.33
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5 3 2 1 0 186 176 10 62.00 58.67
7 ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο 4 3 1 2 0 235 241 -6 78.33 80.33
8 ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4 3 1 2 0 195 215 -20 65.00 71.67
9 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ 4 3 1 2 0 184 205 -21 61.33 68.33
10 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ 4 3 1 2 0 236 263 -27 78.67 87.67
11 ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 3 3 0 3 0 191 227 -36 63.67 75.67
12 Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 3 0 3 0 176 223 -47 58.67 74.33
Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 25 Νοέμβριος 2013 12:25
 
Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής της Α ΕΣΚΑΚ

4η αγωνιστική

Η 4η αγωνιστική της Ά ΕΣΚΑΚ είχε μεγάλα παιχνίδια και μία μεγάλη έκπληξη. Ο Παλαίμων ηττήθηκε από το μαχητικό Κρανίδι μέσα στην Κόρινθο με 66-67. Μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα ήταν ο Γιάννης Κοντογιάννης ,παίχτης του Κρανιδίου, ο οποίος πέτυχε 28 πόντους. Μεγάλη απογοήτευση για τον Παλαίμων, ο οποίος ξεκίνησε με τον τίτλο του φαβορί για το πρωτάθλημα και ήδη μετρά δύο ήττες στις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές.  

Ο Τήρων χωρίς να δυσκολευτεί ιδιαίτερα νίκησε τον, πάντα υπολογίσιμο , Ποσειδώνα μέσα στο Λουτράκι με 61-72 και έχει δημιουργήσει ένα σερί τριών συνεχόμενων  νικών σε σύνολο τεσσάρων αγώνων.  

Ο Άρατος έμεινε αήττητος κάνοντας το τέσσερα στα τέσσερα στο πρωτάθλημα κερδίζοντας το Ναύπλιο 2010 με 77-65 μέσα στο Κιάτο ενώ το Ναύπλιο παρέμεινε χώρις νίκη για τέτερτο συνεχόμενο παιχνίδι.

Στο κλειστό του Ναυπλίου έγινε το πιο συναρπαστικό παιχνίδι της αγωνιστικής μεταξύ του Οίακα Ναυπλίου και της ομάδας των Μεθάνων με τελικό νικητή τα Μέθανα, με σκορ 84-89 στην παράταση (κ.α. 79-79). Να σημειώσουμε οτι και οι δύο ομάδες είχαν σημαντικότατες απουσίες ,Κατσούρης- Κοκκάλας απο Οίακα και Ιμπραημάκης Α.-Γαλαράς από Μέθανα, ενώ στο πρώτο δεκάλεπτο η ομάδα των Μεθάνων έχασε τον Κοτσόβολη λόγω τραυματισμού .  

Η Ολυμπιάδα Λεχαίου κέρδισε μέσα στο Ξυλόκαστρο την τοπική ομάδα με 66-75 αφηνοντάς την για άλλο ένα παιχνίδι χώρις νίκη.

Τέλος, το παιχνίδι Αργοναύτης Νέας Κίου - Ερμιόνη αναβλήθηκε λόγω προβλήματος των μπασκετών στο κλειστό γήπεδο της Νέας Κίου.

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ( 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΤΗΡΩΝ ΑΣ                      61-72

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - Α.Ο. ΕΡΜΙΟΝΗΣ          ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κ.Α.Ο.Κ. ΠΑΛΑΙΜΩΝ - Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ       66-67

Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010      77-65

Α.Ο. ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο.     84-89 (Κ.Α 79-79)

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α. ΛΕΧ. 66-75

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΚ 2013-2014

A/A

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

ΝΙΚΕΣ

ΗΤΤΕΣ

ΜΗΔ.

 

1

ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

8

4

4

0

0

 

2

Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ *

6

3

3

0

0

 

3

Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

7

4

3

1

0

4

ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.Θ.

7

4

3

1

0

 

5

ΠΑΛΑΙΜΩΝ

6

4

2

2

0

6

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤ.

6

4

2

2

0

 

7

ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

6

4

2

2

0

 

8

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

6

4

2

2

0

 

9

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

5

4

1

3

0

 

10

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ *

4

3

1

2

0

11

ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

4

4

0

4

0

12

Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

4

4

0

4

0

 

* ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ και  ΕΡΜΙΟΝΗ έχουν από έναν αγώνα λιγότερο

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 25 Νοέμβριος 2013 12:04
 
Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής της Α ΕΣΚΑΚ

5η αγωνιστική

Τα παιχνίδια της  5η αγωνιστικής της Α ΕΣΚΑΚ ειχάμε προαναγγείλει οτι θα ήταν ντέρμπι αλλά ορισμένα από αυτά μας διέψευσαν.

Α.Ο. ΕΡΜΙΟΝΗΣ - Κ.Α.Ο.Κ. ΠΑΛΑΙΜΩΝ  53-72 : Μεγάλο ντέρμπι στα '' χαρτιά '' αφού και οι δύο ομάδες είναι φαβορί για την κατάκτηση του πρωταθλήματος όμως η παράσταση είχε εναν πρωταγωνιστή. Ο Παλαίμων κέρδισε άνετα και χωρίς να δυσκολευθεί σε κανένα σημείο του αγώνα και έδειξε ποιος είναι το αφεντικό ανάμεσα στις δύο ομάδες. Η ομάδα της Ερμιόνης έκανε την πρώτη της ήττα στο πρωτάθλημα έχοντας μία μεγάλη απουσία                 ( Γκολέμης) στο παιχνίδι που τελικά έπαιξε ρόλο στην τελική έκβαση του αγώνα. Η διαιτησία ήταν πολύ καλη με λίγα λάθη τα οποία σε καμία περίπτωση δεν έκριναν το μάτς.

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ  75-49 : Το Κρανίδι πήρε άνετα το  ντέρμπι με τον 'Αρατο Κιάτου διαλύοντάς τον με 26 πόντους διαφορά και έτσι πλέον γεύεται την πρώτη θέση στον βαθμολογικό πίνακα. Ο 'Αρατος ήταν κατώτερος σε όλη την διάρκεια του αγώνα και σε καμία περίπτωση δεν απείλησε την ομάδα του Κρανιδίου. Και σε αυτό τον αγώνα η διαιτησία ήταν πολυ καλή.

ΤΗΡΩΝ ΑΣ - Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 73-65 : (παράταση) (κ.α. 60-60) : Μεγάλο παιχνίδι έγινε στο κλειστό των Αγίων Θεοδώρων όπου ο Τήρων κέρδισε με 73-65 την ομάδα του Αργοναύτη στην παράταση. Παιχνίδι για γερά νεύρα γιατί ο Τήρων ήταν μπροστά στο σκορ σε όλη τη διάρκεια του κανονικού αγώνα και τελικά στο τελευταίο 5 λέπτο ο Αργοναύτης με ''καθοδηγητή'' τον Μιχαλόπουλο κατάφερε να φέρει το παιχνίδι στα ίσια και να το πάει στην παράταση όπου εκεί γνώρισε τελικά την ήττα. Η γηπεδούχος ομάδα παρότι κέρδισε είχε αρκετά παράπονα από την διαιτησία.

ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - Α.Ο. ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  48-61 : Στο τοπικό ντέρμπι της αγωνιστικής στο γήπεδο της Αγίας Τριάδος, ο Οίακας κατάφερε μετά από 3 συνεχόμενες ήττες να πάρει το ροζ φύλλο αγώνος, χωρίς να δυσκολευθεί ιδιαίτερα, κερδίζοντας την ομάδα του Ναυπλίου 2010 με 61 - 48.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α. ΛΕΧ.- Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 71-60 :Στο Λέχαιο η τοπική ομάδα κέρδισε μετά από συγκλονιστικό παιχνίδι τον Ποσειδώνα με 71 -60 και διατηρήθηκε κοντά στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας. Το παιχνίδι σε όλη τη διάρκεια του αγώνα ήταν ντέρμπι και ουσιαστικά κρίθηκε στο τελευταίο λεπτό όπου οι φιλοξενούμενοι ''έφαγαν'' 2 τεχνικές ποινές (μέχρι τότε το σκορ ήταν: 61-60) και έμειναν πίσω στο σκορ. Ο Ποσειδώνας στο τελευταίο λεπτό δεν μπόρεσε να αντιδράσει και μοιραία ήρθε η ήττα.

ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο. - Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 80-73 : Στην Κόρινθο η ομάδα των Μεθάνων κέρδισε το μαχητικό Ξυλόκαστρο με 80-73. Το Ξυλόκαστρο σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού ήταν κοντά στο σκορ και δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί το γεγονός ότι τα Μέθανα ξεκίνησαν με αρκετά λάθη στον αμυντικό τομέα. Η διαιτησία του αγώνα ήταν πολύ καλη.

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16/11/2013 19:00 ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.Θ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 73-65(60-60)
16/11/2013 19:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΚΑΟΚ-ΠΑΛΑΙΜΩΝ 53-72
16/11/2013 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ 75-49
16/11/2013 19:00 ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 49-61
16/11/2013 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 80-73
16/11/2013 19:30 ΛΕΧΑΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡ 71-60

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΚ 2013-2014
A/A ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ. ΠΟΝΤΟΙ Υ.Π. Κ.Δ. Μ.Ο. Υ. Μ.Ο Κ.
1 Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 9 5 4 1 0 334 270 64 66.80 54.00
2 ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ 9 5 4 1 0 360 345 15 72.00 69.00
3 ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.Θ. 9 5 4 1 0 380 322 58 76.00 64.40
4 ΚΑΟΚ-ΠΑΛΑΙΜΩΝ 8 5 3 2 0 349 307 42 69.80 61.40
5 ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο 8 5 3 2 0 404 398 6 80.80 79.60
6 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ 8 5 3 2 0 382 389 -7 76.40 77.80
5 Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ * 7 4 3 1 0 275 275 0 68.75 68.75
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡ. 7 5 2 3 0 307 319 -12 61.40 63.80
9 ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 7 5 2 3 0 340 353 -13 68.00 70.60
10 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  * 5 4 1 3 0 249 278 -29 62.25 69.50
11 ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 5 5 0 5 0 305 365 -60 61.00 73.00
12 Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 5 5 0 5 0 315 378 -63 63.00 75.60

* Eρμιόνη και Αργοναύτης έχουν έναν αγώνα λιγότερο.

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 25 Νοέμβριος 2013 12:05
   
Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής της Α ΕΣΚΑΚ

6η αγωνιστική

Πολύ δράση και μεγάλα παιχνίδια είχε η 6η αγωνιστική της Α΄ΕΣΚΑΚ ανδρών.

Ο Αργοναύτης στην έδρα του και μπροστά σε ένα κατάμεστο γήπεδο, επικράτησε άνετα της Ολυμπιάδας Λεχαίου με 80-64 και σιγά σιγά αρχίζει να καλύπτει το χαμένο έδαφος.

Στην Κόρινθο, ο Παλαίμωνας Κορίνθου νίκησε με 69-47 τον «λαβωμένο» Τήρωνα (απουσίαζε λόγω τραυματισμου ο Μαζιώτης) και τον «έριξε» από την πρώτη θέση της βαθμολογίας, ενώ ο ίδιος αναρριχήθηκε στην δεύτερη θέση.

Στο κλειστό γήπεδο του Ναυπλίου, τα Μέθανα επικράτησαν εκτός έδρας με σκορ 75-66 επί του Ναυπλίου 2010, κάνοντας ακόμα ένα βήμα για την παραμονή τους, ενώ η ομάδα του Ναυπλίου δεν κατάφερε να πετύχει ακόμα την πρώτη της νίκη.

Στο παιχνίδι που ακολούθησε στο ίδιο γήπεδο, το Κρανίδι πέτυχε σπουδαία εκτός έδρας νίκη επί του Οίακα Ναυπλίου με σκορ 64-54 και συνεχίζει ακάθεκτο την «ξέφρενη» πορεία του.

Στο Κιάτο, ο Άρατος ανάγκασε την Ερμιόνη να κάνει την δεύτερη συνεχόμενη ήττα της επικρατόντας της με σκορ 74-73, σε ένα ματς με πολλή ένταση και ακατάλληλο για καρδιακούς. Το Κιάτο 3,5'' πριν το τέλος του αγώνα έχανε με 2 πόντους και ο Χριστοδούλου με εύστοχο σουτ τριών πόντων στην τελευταία φάση του αγώνα χάρισε τη νίκη στη γηπεδούχο ομάδα.

Τέλος, μεγάλο διπλό πέτυχε το Ξυλόκαστρο όπου επικράτησε εκτός έδρας επί του Ποσειδώνα με σκορ 86-76 και πέτυχε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα.

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής:

Α.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ          80-64

Κ.Α.Ο.Κ. ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΤΗΡΩΝ ΑΣ          69 - 47

ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο.          66-75

Α.Ο. ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ   54-64

Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - Α.Ο. ΕΡΜΙΟΝΗΣ 74-73

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   76-86

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΚ 2013-2014
A/A ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ. Π . Υ. Π.K Δ. Μ.Ο. Υ. Μ.Ο Κ.
1 Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ 11 6 5 1 0 398 324 74 66.33 54.00
2 ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ 11 6 5 1 0 434 418 16 72.33 69.67
3 ΚΑΟΚ-ΠΑΛΑΙΜΩΝ 10 6 4 2 0 418 354 64 69.67 59.00
4 ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο 10 6 4 2 0 479 464 15 79.83 77.33
5 ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.Θ. 10 6 4 2 0 427 391 36 71.17 65.17
6 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ 9 6 3 3 0 446 469 -23 74.33 78.17
5 Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ * 8 5 3 2 0 348 349 -1 69.60 69.80
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 8 6 2 4 0 383 405 -22 63.83 67.50
9 ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 8 6 2 4 0 394 417 -23 65.67 69.50
10 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν Κ. * 7 5 2 3 0 329 342 -13 65.80 68.40
11 Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 7 6 1 5 0 401 454 -53 66.83 75.67
11 ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 6 6 0 6 0 371 440 -69 61.83 73.33

*Ερμιόνη και Αργοναύτης έχουν έναν αγώνα λιγότερο.

 

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 25 Νοέμβριος 2013 12:05
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΕΣΚΑΚ ΑΝΔΡΩΝ 2013-14

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΕΣΚΑΚ ΑΝΔΡΩΝ 2013-14

1ος ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19/10/2013                          19:30                   ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                 ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

19/10/2013                          19:00                   ΕΡΜΙΟΝΗΣ                          Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

19/10/2013                          17:00                   ΕΡΜΙΟΝΗΣ                          Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

19/10/2013                          19:00                   ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

19/10/2013                          17:00                   ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

19/10/2013                          19:00                   ΚΙΑΤΟΥ                                ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26/10/2013                          20:00                   ΛΕΧΑΙΟΥ                             ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

26/10/2013                          19:00                   ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                 Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

26/10/2013                          18:00                   ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

26/10/2013                          19:00                   ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                         ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

26/10/2013                          19:00                   ΚΟΡΙΝΘΟΥ                         ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

26/10/2013                          17:00                   ΚΟΡΙΝΘΟΥ                         ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

02/11/2013                          16:30                  ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

02/11/2013                          17:00                  ΕΡΜΙΟΝΗΣ                          Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

02/11/2013                          19:00                  ΕΡΜΙΟΝΗΣ                          Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

02/11/2013                          19:00                  ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 -  ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

02/11/2013                          17:00                  ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

02/11/2013                          19:00                  ΚΟΡΙΝΘΟΥ                         ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

09/11/2013                          19:00                   ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

09/11/2013                          19:00                   ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                         ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

09/11/2013                          17:00                   ΚΟΡΙΝΘΟΥ                         ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

09/11/2013                          19:00                   ΚΙΑΤΟΥ                               ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ -  ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

09/11/2013                          17:00                  ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ               ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ   - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

09/11/2013                          17:00                  ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                 Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


16/11/2013                           19:00                ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

16/11/2013                           19:00                ΕΡΜΙΟΝΗΣ                           Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

16/11/2013                           17:00                ΕΡΜΙΟΝΗΣ                           Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

16/11/2013                           19:00                ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                 ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

16/11/2013                           17:00                ΚΟΡΙΝΘΟΥ                           ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

16/11/2013                           19:30                ΛΕΧΑΙΟΥ                               ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/11/2013                          19:00                ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

23/11/2013                          19:00                ΚΙΑΤΟΥ                                  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

23/11/2013                          19:00                ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

23/11/2013                          17:00                ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

23/11/2013                          19:00                ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                           ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

23/11/2013                          18:00                ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

30/11/2013                           17:00               ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                    ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

30/11/2013                           17:00               ΕΡΜΙΟΝΗΣ                            Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

30/11/2013                           19:00               ΕΡΜΙΟΝΗΣ                            Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

30/11/2013                           19:00              ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

30/11/2013                           17:00              ΛΕΧΑΙΟΥ                                ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

30/11/2013                           19:00              ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                    Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

07/12/2013                            19:00             ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                   ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

07/12/2013                            17:00             ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                   ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

07/12/2013                            19:00             ΕΡΜΙΟΝΗΣ                             Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -  ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

07/12/2013                            17:00             ΚΙΑΤΟΥ                                   ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

07/12/2013                            19:00             ΚΟΡΙΝΘΟΥ                             ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

07/12/2013                            19:00             ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                             ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14/12/2013                             16:00           ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                      ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

14/12/2013                             18:00          ΕΡΜΙΟΝΗΣ                               Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

14/12/2013                             19:00          ΚΟΡΙΝΘΟΥ                               ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

14/12/2013                             19:30          ΛΕΧΑΙΟΥ                                   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ -  ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14/12/2013                             16:00          ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                       Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

14/12/2013                             18:00          ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                           ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ -  ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21/12/2013                             17:00          ΕΡΜΙΟΝΗΣ                                 Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

21/12/2013                             19:00          ΕΡΜΙΟΝΗΣ                                 Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ -   ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

21/12/2013                             19:00          ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                       ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 -   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

21/12/2013                             17:00          ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                       ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -  Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

21/12/2013                             17:00          ΚΙΑΤΟΥ                                       ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ -   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

21/12/2013                             19:00          ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ -  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

04/01/2014                            16:00          ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                         ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ  - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

04/01/2014                            19:00          ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

04/01/2014                            19:00          ΛΕΧΑΙΟΥ                                     ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

04/01/2014                            16:00          ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                         Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

04/01/2014                            18:00          ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                             ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

04/01/2014                            19:00          ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                                 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

2ος ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

11/01/2014                            17:00         ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

11/01/2014                            19:30         ΛΕΧΑΙΟΥ                                     ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

11/01/2014                            19:00         ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                        Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

11/01/2014                            18:00         ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                            ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

11/01/2014                            19:00        ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                                 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

11/01/2014                            19:00        ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18/01/2014                            16:00        ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                        ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

18/01/2014                            17:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                                Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

18/01/2014                            19:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                                Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

18/01/2014                            19:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                      ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 -  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

18/01/2014                            17:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                      ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

18/01/2014                            19:00        ΚΙΑΤΟΥ                                      ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

25/01/2014                            19:30       ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                        Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

25/01/2014                            16:00       ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                           ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

25/01/2014                            19:00       ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                               ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ -  Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

25/01/2014                            19:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                               ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

25/01/2014                            17:00       ΚΙΑΤΟΥ                                     ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

25/01/2014                            19:00       ΛΕΧΑΙΟΥ                                   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ -  ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

01/02/2014                           16:00      ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                      ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

01/02/2014                           19:00      ΕΡΜΙΟΝΗΣ                              Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

01/02/2014                           17:00      ΕΡΜΙΟΝΗΣ                              Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

01/02/2014                           19:00      ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                    ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

01/02/2014                           19:00      ΚΟΡΙΝΘΟΥ                             ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

01/02/2014                           19:30      ΛΕΧΑΙΟΥ                                 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ  - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

08/02/2014                           19:00       ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                            ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

08/02/2014                           17:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

08/02/2014                           19:00       ΚΙΑΤΟΥ                                  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

08/02/2014                           19:00       ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

08/02/2014                           19:30       ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                   Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

08/02/2014                           16:00       ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15/02/2014                           16:30       ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                   ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

15/02/2014                           17:00       ΕΡΜΙΟΝΗΣ                            Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ -  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

15/02/2014                           19:00       ΕΡΜΙΟΝΗΣ                            Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15/02/2014                           19:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

15/02/2014                           19:30       ΛΕΧΑΙΟΥ                                ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

15/02/2014                           17:00       ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                    Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22/02/2014                           17:00       ΚΙΑΤΟΥ                                  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

22/02/2014                           17:00       ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

22/02/2014                           19:00       ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

22/02/2014                           16:00       ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ -  ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

22/02/2014                           19:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

22/02/2014                           19:00       ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                           ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ -  Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

8/03/2014                              16:00       ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                   ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

8/03/2014                              17:00       ΕΡΜΙΟΝΗΣ                           Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

8/03/2014                              17:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                           ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

8/03/2014                              19:00       ΛΕΧΑΙΟΥ                               ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

8/03/2014                              16:00       ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                   Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

8/03/2014                              18:30        ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ -  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15/03/2014                            19:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                 ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

15/03/2014                            17:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                 ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

15/03/2014                            17:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                           Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -  Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

15/03/2014                            17:00        ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                           ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ -  ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

15/03/2014                            17:00        ΚΙΑΤΟΥ                                  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ -  Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

15/03/2014                            19:00        ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ -  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22/03/2014                            16:00        ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                   ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ -  Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

22/03/2014                            17:00        ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

22/03/2014                            19:00        ΛΕΧΑΙΟΥ                                ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

22/03/2014                            16:00        ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                    Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

22/03/2014                            18:30        ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                        ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

22/03/2014                            19:00        ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                             ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ -   ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/03/2014                             16:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                             Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

29/03/2014                             19:00        ΚΟΡΙΝΘΟΥ                             ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

29/03/2014                             18:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                             Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

29/03/2014                             17:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                    ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

29/03/2014                             19:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

29/03/2014                             17:00        ΚΙΑΤΟΥ                                    ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 25 Νοέμβριος 2013 09:56
   

Χορηγοί

Ακαδημίες Μπάσκετ