hentai movies
gay anime porn
hot milfs
YOU ARE HERE: Home Μπάσκετ Αντρικό ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΕΣΚΑΚ ΑΝΔΡΩΝ 2013-14

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΕΣΚΑΚ ΑΝΔΡΩΝ 2013-14

E-mail Εκτύπωση PDF

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α1 ΕΣΚΑΚ ΑΝΔΡΩΝ 2013-14

1ος ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19/10/2013                          19:30                   ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                 ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

19/10/2013                          19:00                   ΕΡΜΙΟΝΗΣ                          Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

19/10/2013                          17:00                   ΕΡΜΙΟΝΗΣ                          Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

19/10/2013                          19:00                   ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

19/10/2013                          17:00                   ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

19/10/2013                          19:00                   ΚΙΑΤΟΥ                                ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26/10/2013                          20:00                   ΛΕΧΑΙΟΥ                             ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

26/10/2013                          19:00                   ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                 Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

26/10/2013                          18:00                   ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

26/10/2013                          19:00                   ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                         ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

26/10/2013                          19:00                   ΚΟΡΙΝΘΟΥ                         ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

26/10/2013                          17:00                   ΚΟΡΙΝΘΟΥ                         ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

02/11/2013                          16:30                  ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

02/11/2013                          17:00                  ΕΡΜΙΟΝΗΣ                          Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

02/11/2013                          19:00                  ΕΡΜΙΟΝΗΣ                          Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

02/11/2013                          19:00                  ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 -  ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

02/11/2013                          17:00                  ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

02/11/2013                          19:00                  ΚΟΡΙΝΘΟΥ                         ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

09/11/2013                          19:00                   ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

09/11/2013                          19:00                   ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                         ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

09/11/2013                          17:00                   ΚΟΡΙΝΘΟΥ                         ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

09/11/2013                          19:00                   ΚΙΑΤΟΥ                               ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ -  ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

09/11/2013                          17:00                  ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ               ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ   - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

09/11/2013                          17:00                  ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                 Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


16/11/2013                           19:00                ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

16/11/2013                           19:00                ΕΡΜΙΟΝΗΣ                           Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

16/11/2013                           17:00                ΕΡΜΙΟΝΗΣ                           Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

16/11/2013                           19:00                ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                 ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

16/11/2013                           17:00                ΚΟΡΙΝΘΟΥ                           ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

16/11/2013                           19:30                ΛΕΧΑΙΟΥ                               ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/11/2013                          19:00                ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

23/11/2013                          19:00                ΚΙΑΤΟΥ                                  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

23/11/2013                          19:00                ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

23/11/2013                          17:00                ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

23/11/2013                          19:00                ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                           ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

23/11/2013                          18:00                ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

30/11/2013                           17:00               ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                    ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

30/11/2013                           17:00               ΕΡΜΙΟΝΗΣ                            Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

30/11/2013                           19:00               ΕΡΜΙΟΝΗΣ                            Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

30/11/2013                           19:00              ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

30/11/2013                           17:00              ΛΕΧΑΙΟΥ                                ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

30/11/2013                           19:00              ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                    Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

07/12/2013                            19:00             ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                   ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

07/12/2013                            17:00             ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                   ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

07/12/2013                            19:00             ΕΡΜΙΟΝΗΣ                             Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -  ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

07/12/2013                            17:00             ΚΙΑΤΟΥ                                   ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

07/12/2013                            19:00             ΚΟΡΙΝΘΟΥ                             ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

07/12/2013                            19:00             ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                             ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14/12/2013                             16:00           ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                      ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

14/12/2013                             18:00          ΕΡΜΙΟΝΗΣ                               Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

14/12/2013                             19:00          ΚΟΡΙΝΘΟΥ                               ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

14/12/2013                             19:30          ΛΕΧΑΙΟΥ                                   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ -  ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14/12/2013                             16:00          ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                       Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

14/12/2013                             18:00          ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                           ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ -  ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21/12/2013                             17:00          ΕΡΜΙΟΝΗΣ                                 Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

21/12/2013                             19:00          ΕΡΜΙΟΝΗΣ                                 Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ -   ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

21/12/2013                             19:00          ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                       ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 -   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

21/12/2013                             17:00          ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                       ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -  Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

21/12/2013                             17:00          ΚΙΑΤΟΥ                                       ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ -   ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

21/12/2013                             19:00          ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ -  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

04/01/2014                            16:00          ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                         ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ  - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

04/01/2014                            19:00          ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

04/01/2014                            19:00          ΛΕΧΑΙΟΥ                                     ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

04/01/2014                            16:00          ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                         Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

04/01/2014                            18:00          ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                             ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

04/01/2014                            19:00          ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                                 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

2ος ΓΥΡΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

11/01/2014                            17:00         ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

11/01/2014                            19:30         ΛΕΧΑΙΟΥ                                     ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

11/01/2014                            19:00         ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                        Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

11/01/2014                            18:00         ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                            ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

11/01/2014                            19:00        ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                                 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

11/01/2014                            19:00        ΚΟΡΙΝΘΟΥ                                 ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18/01/2014                            16:00        ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                        ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

18/01/2014                            17:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                                Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

18/01/2014                            19:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                                Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

18/01/2014                            19:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                      ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 -  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

18/01/2014                            17:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                      ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

18/01/2014                            19:00        ΚΙΑΤΟΥ                                      ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

25/01/2014                            19:30       ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                        Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

25/01/2014                            16:00       ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                           ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

25/01/2014                            19:00       ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                               ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ -  Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

25/01/2014                            19:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                               ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

25/01/2014                            17:00       ΚΙΑΤΟΥ                                     ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

25/01/2014                            19:00       ΛΕΧΑΙΟΥ                                   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ -  ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

01/02/2014                           16:00      ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                      ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

01/02/2014                           19:00      ΕΡΜΙΟΝΗΣ                              Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

01/02/2014                           17:00      ΕΡΜΙΟΝΗΣ                              Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

01/02/2014                           19:00      ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                    ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

01/02/2014                           19:00      ΚΟΡΙΝΘΟΥ                             ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

01/02/2014                           19:30      ΛΕΧΑΙΟΥ                                 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ  - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

08/02/2014                           19:00       ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                            ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

08/02/2014                           17:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

08/02/2014                           19:00       ΚΙΑΤΟΥ                                  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

08/02/2014                           19:00       ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

08/02/2014                           19:30       ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                   Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

08/02/2014                           16:00       ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15/02/2014                           16:30       ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                   ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

15/02/2014                           17:00       ΕΡΜΙΟΝΗΣ                            Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ -  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

15/02/2014                           19:00       ΕΡΜΙΟΝΗΣ                            Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15/02/2014                           19:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

15/02/2014                           19:30       ΛΕΧΑΙΟΥ                                ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

15/02/2014                           17:00       ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                    Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22/02/2014                           17:00       ΚΙΑΤΟΥ                                  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ -  ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

22/02/2014                           17:00       ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

22/02/2014                           19:00       ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                  ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

22/02/2014                           16:00       ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ -  ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

22/02/2014                           19:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

22/02/2014                           19:00       ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                           ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ -  Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

8/03/2014                              16:00       ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                   ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

8/03/2014                              17:00       ΕΡΜΙΟΝΗΣ                           Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

8/03/2014                              17:00       ΚΟΡΙΝΘΟΥ                           ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

8/03/2014                              19:00       ΛΕΧΑΙΟΥ                               ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

8/03/2014                              16:00       ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                   Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

8/03/2014                              18:30        ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ -  ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15/03/2014                            19:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                 ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

15/03/2014                            17:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                 ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

15/03/2014                            17:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                           Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ -  Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

15/03/2014                            17:00        ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                           ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ -  ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

15/03/2014                            17:00        ΚΙΑΤΟΥ                                  ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ -  Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

15/03/2014                            19:00        ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ -  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22/03/2014                            16:00        ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ                   ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ -  Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ

22/03/2014                            17:00        ΚΟΡΙΝΘΟΥ                            ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο - Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ

22/03/2014                            19:00        ΛΕΧΑΙΟΥ                                ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2010

22/03/2014                            16:00        ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ                    Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

22/03/2014                            18:30        ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ                        ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ

22/03/2014                            19:00        ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ                             ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ -   ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

29/03/2014                             16:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                             Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΤΗΡΩΝΑΣ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

29/03/2014                             19:00        ΚΟΡΙΝΘΟΥ                             ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ - ΜΕΘΑΝΑ Α.Π.Ο

29/03/2014                             18:00        ΕΡΜΙΟΝΗΣ                             Α.Ο ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ

29/03/2014                             17:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                    ΝΑΥΠΛΙΟ 2010 - Α.Ο ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

29/03/2014                             19:00        ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ                    ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

29/03/2014                             17:00        ΚΙΑΤΟΥ                                    ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ

Τελευταία Ενημέρωση ( Δευτέρα, 25 Νοέμβριος 2013 09:56 )  

Προσθήκη νέου σχολίου

Χορηγοί

Ακαδημίες Μπάσκετ